گوگل از سایت مخصوص سرویس هنگ اوتس پرده برداشت

چهارشنبه ۱۳۹۴/۵/۲۸
سرویس هنگ اوت گوگل به سایتی جدید نقل مکان کرده است و از این به بعد دیگر نیاز نیست تا برای استفاده از هنگ اوت به داخل جیمیل و یا گوگل پلاس رفت. با ورود به این سایت، سه ویژگی اصلی هنگ اوت که پیغام، تماس تصویری و چت تصویری می باشد در مرکز صفحه قرار گرفته اند و شما می توانید شروع به استفاده از آنها کنید.


در چند ماه اخیر هنگ اوت مورد توجه ویژه گوگل قرار گرفته است. چند وقت پیش بود که خبر از تغییر طراحی برنامه هنگ اوت برای اندروید و آی او اس دادیم. گوگل با بروزرسانی این برنامه به طراحی متریال، توجه خود را به آن نشان داد.

تلاش گوگل برای رونق بخشیدن به هنگ اوت توجیه پذیر است زیرا تعداد افرادی که دارای اکانت گوگل هستند و مایل به استفاده از هنگ اوت در جیمیل نیستند زیاد است. گوگل قصد دارد با زیباتر کردن طراحی این برنامه و ارائه سرویس اینترنتی آن، کاربران خود را به استفاده از آن ترغیب کند.

بازدید : ۱۰۵۹ نفر
نظرات شما »

حساب کاربری///Login

آخرین نوشته ها

انواع هاست ، کدام را انتخاب کنیم ؟

حتما شما نیز قصد دارید تا برای خود سایتی راه اندازی کنید ، مطمئنا پس از جستجو متوجه شدید که برای راه اندازی سایت به هاست و دامین نیاز دارید

ادامه مطلب
جمعه 1395/11/15

طراحی و برنامه نویسی سایت آژانس هواپیمایی

برنامه نویسی و طراحی پرتال کامل جهت استفاده در آژانس های هواپیمایی در خرداد 95 به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب
پنجشنبه 1395/3/27

ترافیک آنلاین تهران روی گوگل مپس

اگر تا پیش از این برای مطلع شدن از وضعیت ترافیک تهران باید به نقشه آنلاین ترافیک ( که توسط شهرداری تهران راه‌اندازی شده) مراجعه می‌کردید که از نظر کیفیت تفاوت چندانی با آسفالت‌های خیابان‌ها نداشت حالا می‌توانید از Google Maps اینکار را انجام دهید. نقشه آنلاین ترافیک گوگل که تا پیش از این برای بسیاری از شهرهای جهان ارایه می‌شد حالا نه تنها برای تهران بلکه برای بسیاری از شهرهای دیگر ایران هم قابل دسترس است.

ادامه مطلب
شنبه 1394/8/30

صفحه‌کلیدی برای عاشقان اموجی

و سرانجام کیبوردی که احساسات شما را تایپ می‌کند! اگر از کاربرانی هستید که ترجیح می‌دهید به تایپ جملات طولانی، از صورتک‌های اموجی استفاده کنید، شرکت EmojiWorks صفحه‌کلیدهای مخصوص این شکلک‌ها را در 3 مدل ساخته است.

ادامه مطلب
سه شنبه 1394/8/26

تبدیل هر ساعتی به یک ساعت هوشمند

اگر راضی نمی‌شوید که از ساعت قدیمی خود دل کنده و به جای آن از Apple Watch یا Samsung Gear S2 استفاده کنید، Chronos می‌تواند دو دنیای قدیم و جدید را آشتی داده و قابلیت‌هایی هوشمند را به ساعت کلاسیک شما اضافه کند.

ادامه مطلب
دوشنبه 1394/8/25