طراحی سایت رنگ و رو

یکشنبه ۱۳۹۴/۶/۱
طراحی سایت رنگ و رو، سایت یک گریمور حرفه ای تئاتر و سینمای ایران در سال 84 از اولین پروژه های مهندسین ستایش به شمار میرود.

آن دوران، روزهای کارهای انفرادی بچه های ستایش بود، طراحی سایت افسانه قلی زاده (مدیر آموزشگاه رنگ و رو ) یکی از به یادماندنی ترین کارهای ستایش به شمار میرود.
این سایت که تا امروز ( 2015 ) 4 بار تغییر قالب داده است فعلا به روی قالبی غیر واکنشگرا قراردارد که بزودی قرار است با تغییر المان های داخلی سایت و به روزرسانی قالب، آن را به طراحی سایت واکنشگرا تبدیل کنیم.

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

 

تکنولوژی های مورد استفاده : Asp.net / PhotoShop / Sql Server

بازدید : ۳۳۰۷ نفر
نظرات شما »

حساب کاربری///Login

آخرین نوشته ها

انواع هاست ، کدام را انتخاب کنیم ؟

حتما شما نیز قصد دارید تا برای خود سایتی راه اندازی کنید ، مطمئنا پس از جستجو متوجه شدید که برای راه اندازی سایت به هاست و دامین نیاز دارید

ادامه مطلب
جمعه 1395/11/15

طراحی و برنامه نویسی سایت آژانس هواپیمایی

برنامه نویسی و طراحی پرتال کامل جهت استفاده در آژانس های هواپیمایی در خرداد 95 به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب
پنجشنبه 1395/3/27

ترافیک آنلاین تهران روی گوگل مپس

اگر تا پیش از این برای مطلع شدن از وضعیت ترافیک تهران باید به نقشه آنلاین ترافیک ( که توسط شهرداری تهران راه‌اندازی شده) مراجعه می‌کردید که از نظر کیفیت تفاوت چندانی با آسفالت‌های خیابان‌ها نداشت حالا می‌توانید از Google Maps اینکار را انجام دهید. نقشه آنلاین ترافیک گوگل که تا پیش از این برای بسیاری از شهرهای جهان ارایه می‌شد حالا نه تنها برای تهران بلکه برای بسیاری از شهرهای دیگر ایران هم قابل دسترس است.

ادامه مطلب
شنبه 1394/8/30

صفحه‌کلیدی برای عاشقان اموجی

و سرانجام کیبوردی که احساسات شما را تایپ می‌کند! اگر از کاربرانی هستید که ترجیح می‌دهید به تایپ جملات طولانی، از صورتک‌های اموجی استفاده کنید، شرکت EmojiWorks صفحه‌کلیدهای مخصوص این شکلک‌ها را در 3 مدل ساخته است.

ادامه مطلب
سه شنبه 1394/8/26

تبدیل هر ساعتی به یک ساعت هوشمند

اگر راضی نمی‌شوید که از ساعت قدیمی خود دل کنده و به جای آن از Apple Watch یا Samsung Gear S2 استفاده کنید، Chronos می‌تواند دو دنیای قدیم و جدید را آشتی داده و قابلیت‌هایی هوشمند را به ساعت کلاسیک شما اضافه کند.

ادامه مطلب
دوشنبه 1394/8/25